Een heg in de tuin planten is altijd moeilijk. Hoe weet je nou wat de beste plant is om in jouw tuin te planten. Je wilt namelijk zo lang mogelijk kunnen genieten van de heg. Niet alleen is het onderhouden van de heg dan belangrijk, maar ook dat je een heg plaatst die geschikt is in jouw tuin. Misschien heb je per ongeluk wel een plant op het oog die helemaal niet in jouw tuin kan groeien. Als je de groene beuk gebruikt als heg dan zit je eigenlijk altijd wel goed. Dat komt omdat deze plant vrij sterk is van zichzelf. Je kunt hem ook vrijwel overal planten.

groene beuk

Snoeien

Als je een heg plaatst van bijvoorbeeld de groene beuk dan weet je ook zeker dat deze gesnoeid moet worden. Dat is eenmaal met alle hagen. Het scheelt dat deze plant meer maximaal twee keer per jaar gesnoeid hoeft te worden. Verder is het een zeer mooie plant die in de zomer mooi groen is. In de winter en herfst zal hij echter niet meer groen zijn, maar komen er bruin bladeren aan te hangen. Dit is natuurlijk wat er gebeurt met de meeste planten wanneer het weer minder wordt.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *