zilver inleveren

Wanneer je een klein beetje extra geld wilt verdienen kun je er voor kiezen om zilver inleveren. Veel sieraden worden namelijk gemaakt van zilver en als je deze niet meer draagt kun je ze dus inleveren en krijg je er geld voor terug. Zilver is wel minder waard dan goud dus je moet niet verwachten dat je er daadwerkelijk veel voor gaat krijgen, maar je zou er toch een aantal euro uit kunnen halen. Het maakt ook niet uit of het sieraad beschadigt is of niet want er wordt geboden op de waarde van het metaal. Sloopzilver is daarom ook meer dan welkom. Sloopzilver is een ander woord voor oud zilver en wanneer dit wordt gesmolten zul je er niks meer van merken.

zilver inleveren

Koersen

Wanneer je zilver inleveren gaat bij een professioneel bedrijf zie je dat ze altijd huidige koersen aanhouden. Er is namelijk geen vaste prijs voor zilver en andere edelmetalen. Daarom moet je hier dus goed naar kijken. Een expert zal hier ook duidelijk in zijn en het ook laten zien wat de huidige waarde is. Zo kun je ook geen geld mislopen, maar de koers kan morgen altijd helemaal anders zijn. Daar moet je wel altijd rekening mee houden.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *