Er zijn verschillende soorten Melik schoenen. Je hebt bijvoorbeeld de standaard veterschoenen of bootie schoenen wat een combinatie is tussen een standaard veterschoen en een bootschoenen. Er zijn ook nog laarzen en instap schoenen. De keuze tussen kleur is ook groot je hebt namelijk de kleuren zwart, wit, paars, groen, grijs, cognac, bruin en blauw. Er zijn ook vier verschillende materialen waar de schoen van kan worden gemaakt met als meest gebruikte suede, maar je hebt ook leer, snake print en croco print. Bij schoenen komen ook prijzen en die zitten bij deze schoenen tussen de 84,99 en de 239,99 euro. 

Een maat voor ieders voet

Elk persoon die een schoen gaat passen heet een maat, maar ook daar zijn voor iedereen met een volwassen maat Melik schoenen te vinden. De kleinste maat die er is dat is dat is maat 39 en dit loopt op tot en met maat 47. Voor deze schoenen zijn er meerdere soorten waardoor iedereen zijn eigen keuze kleur en materiaal schoen kan krijgen. Er zijn ook twee schoenen met een uitneembaar voetbed wat voor een grotere schoen kan zorgen voor wanneer dit nodig is.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *