costa brava

Wanneer je aan vakantie denkt denken de meeste mensen ook meteen aan de zon. Dit is logisch want de leukste en langst durende vakantie is ook de zomervakantie. Dan wil je ook dat dit een leuke vakantie wordt. Een vakantie waar je dan ook kunt doen waar je zin in hebt. Neem bijvoorbeeld lekker aan het strand liggen om te genieten van het mooie weer, maar ook het bezoeken van alle bezienswaardigheden die er in de buurt zijn. Zo kun je bijvoorbeeld naar de Costa Brava gaan. Dit is een zeer mooie plek in Spanje waar je zeker tot rust zal komen. Dat is waar vakantie ook voor is bedoeld, om lekker tot rust te komen. Een break van het normale leven en niks meer aan je hoofd hebben. Dit betekent niet dat je op vakantie niks moet gaan doen. Je kunt hier alles doen wat je wilt, zolang je maar wel doet waar je echt zin in hebt.

costa brava

Badplaatsen

Een van meest beroemde plekken in de Costa Brava is misschien wel Lloret de Mar. Hier komen jaarlijks extreem veel toeristen op af en je zult ook wel begrijpen waarom als je er zelf bent geweest. Buiten de badplaatsen heb je ook nog veel verschillende stranden waar je kunt gaan liggen. Kijk goed naar welke stranden er allemaal zijn want je zult zien dat elk strand uniek is en dat er dingen zijn die je daar dan gezien moet hebben.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *