thuja brabant

Heb jij veel open plekken in je tuin waar je eigenlijk van af wilt, je hebt van alles  geprobeerd maar er zijn grote plekken open. Of heb je een terrein dat je graag mooi wilt afgesloten hebben? Dan kan je er voor kiezen om voor een thuja Brabant te gaan. Dit is een prachtige heg die je overal kan neerzetten om extra sfeer te maken en dus ook extra privacy zodat niemand het terrein op kan kijken of in je tuin kan kijken. 

thuja brabant

Kleuren en snoeien

Door de vrolijke kleur groen zal je zien dat het gelijk sfeer brengt aan je tuin. Daarnaast kan je deze heg snoeien wanneer je hem te hoog of te breed vindt worden, pas wel op dat je dit in de seizoenen doet dat het niet vriest. Anders heb je kans dat de haag dood gaat en dat zou zonde zijn want dan heb je er niks meer aan. Door de groene kleur kan je er altijd nog andere planten bij zetten. Zelfs in de winter zal deze thuja Brabant groen blijven, zeg maar dag tegen de bruine en oranje kleuren want in jouw tuin is het altijd gekleurd.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *