Wanneer je de veiligheid binnen jouw bedrijf wilt verhogen kun je er voor kiezen om een aantal van de werknemers een VCA diploma te laten behalen. Hiermee kun je de veiligheid op de werkvloer dus verbeteren en weten ze ook wat ze moeten doen om iets te voorkomen. VCA staat namelijk voor: Veiligheid, gezondheid en milieu Checklist Aannemers. Dat is een hele mond vol en eigenlijk had het VGMCA moeten zijn, maar dat is wel een lange afkorting dan. Tijdens de VCA cursus worden mensen geleerd hoe ze dus de werkomgeving veiliger kunnen maken en ervoor zorgen dat alles ook veilig gebeurt. Verder wordt er ook geleerd om alles op een milieuvriendelijke manier te doen. Dat is namelijk ook super belangrijk.

VCA diploma

Waar de cursus volgen?

Als je gaat kijken naar waar je een VCA diploma kunt halen zijn er eigenlijk best wel veel locaties. Zo kun je eigenlijk altijd wel een cursus volgen bij een grote stad bij jou in de buurt. Mocht er echt niks in de buurt zijn dan zie je ook vaak dat er een optie is om de cursus online te volgen. Wat je dan wel moet doen is het examen ergens op locatie maken, dit kan namelijk niet online.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *