Iedereen kent ze wel de enkellaarzen. Deze schoenen zijn ook echt helemaal in! Je kunt ze combineren op verschillende manieren. Daarbij kun je denken aan skinny jeans en legging. Dit kan een mooie look geven aan je outfit. Als jij Xsensible dames boots die goed aansluiten wilt combineren met je skinny jeans kan dit je outfit helemaal afmaken. Hierbij moet je letten dat de schacht niet te wijd is in vergelijking tot je enkels. Als je een niet zo lang bent kan je gaan voor een laars die puntig is. Een spitse neus zorgt ervoor dat je er langer uit gaat zien. Als je dan nog een panty of broek draagt die het zelfde kleur heeft als je schoenen dan kan je er nog langer uitzien. 

Xsensible dames boots

Waar moet je op letten?

Je kan het beste een Xsensible dames boot nemen met een ritssluiting aan de binnenkant. Dit maakt het aan- en uittrekken van de schoen veel makkelijker. Daarnaast kan je erop letten dat de schoen een elastische inzet moet. Dit maakt het fijn om deze schoenen te dragen. Als jij smalle voeten hebt dan is het vervelend dat je wijde schoenen draagt. Daarom moet je schoenen vinden waarvan de breedte en lengte precies voor jou zijn gemaakt.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *